Nachádzate sa tu

Pridávanie receptu

Základné pravidlá

Na mls.sk píšeme s diakritikou. Recepty napisane takto budu velmi rychlo zrusene.

Pridávaj iba taký recept, ktorý si už vlastnoručne dokázal pripraviť. O teoretické recepty, ktoré možno budú fungovať záujem nemáme.

Pridávaj iba taký recept, ktorý je zaujímavý. Nemáme záujem o recepty na 40 druhov nátierok, z ktorých každá obsahuje 2 ingrediencie, a postup na prípravu je "zmiešame".

Pokús sa vyplniť všetky políčka v pridávacom formulári. Nie, všetky nie sú povinné, ale keď všetky vyplníš, bude sa Tvoj recept dať lepšie nájsť a prečíta si ho viac ľudí.

Odfoť svoje dielo! Nie je to nevyhnutné (to nie je ani sprchovanie), no akákoľvek fotka priláka viac čitateľov, a dostane Tvoj recept na úvodnú stránku. Nemusíš mať super foťák. Stačí ak jedlo pekne naaranžuješ a odfotíš bez zašpinenej kuchynskej linky :)

Píš, píš, píš. Grafomani sú u nás vítaní. V pridávacom formulári je veľa priestoru na slohové práce na tému "Všetky vychytávky potrebné pri príprave tohto receptu".

Zdá sa Ti málo?

Tieto pravidlá časom pravdepodobne doplníme o podrobnejší návod, a tiež Ti dáme pár praktických rád ako čo najlepšie odfotiť svoj výtvor tak, aby vyzeral profesionálne.